Wieczór z baśniami Slideshow

Tradycją naszej szkoły stał się Wieczór z baśniami, którego atrakcje zawsze przyciągają sporą grupę uczniów. Tegorocznej imprezie patronował kupidyn w związku z czym głównym tematem była wszechobecna, piękna, nieprzemijająca miłość. Wieczór był tym bardziej wyjątkowy ponieważ gościliśmy na nim naszych przyjaciół ze szkoły w Chylinie, którzy tak samo jak my doskonale bawili się podczas warsztatów.
A co takiego niezwykłego było w tym wieczorze? Otóż kolorem obowiązującym na imprezie była czerwień – symbol miłości, Zadaniem uczestników zabawy było ułożenie a następnie spisanie kodeks (kontraktu) postępowania podczas spotkania. Integracyjny taniec wzmocnił więzy a następnie grupy przystąpiły do pracy. Uczniowie układali wiersze, wcielali się w bohaterów sheakspirowskiego dramatu „Romeo i Julia”, tworzyli scenografię, kostiumy, uczestnicząc w konkursach i… bawiąc się przy tym wyśmienicie.
Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie, zapraszamy za rok na kolejny Wieczór z baśniami. Pozdrawiamy naszych przyjaciół z Chylina i ich opiekuna p. Katarzynę Grzelak.

Iwona Kasprzak,
Barbara Drzewiecka,
Iwona Szymczak,
Beata Maciaszek,
Magdalena Wysocka,
Magdalena Michalak-Zielińska,
Anna Płóciennik.

IMG_2505
IMG_2506
IMG_2509
IMG_2527
IMG_2531
IMG_2535
IMG_2550
IMG_2588
IMG_2626
IMG_2632
IMG_2504

Całkowita ilość zdjęć: 11 | Ostatnia aktualizacja: 10.02.11 10:54 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc