II Turniej Mitologiczny Slideshow

Uczniowie klas piątych to z pewnością eksperci od mitologii, a stwierdzić to należy po tym jak znakomicie zaprezentowali swą wiedzę i umiejętności podczas turnieju mitologicznego, który po raz drugi odbył się w naszej szkole.
Piątoklasiści od lutego przygotowywali się do turnieju sprawdzającego wiedzę zdobytą na lekcjach języka polskiego i historii. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali się aż w siedmiu konkurencjach wśród których był naturalnie turniej wiedzy, plakat, list, przedstawienie teatralne. Uczniowie zaprezentowali też wycieczkę po wybranym starożytnym mieście, turniejowy deser natomiast stanowiła konkurencja podczas której uczniowie prezentowali umiejętności kulinarne – uczniowie przygotowywali bowiem jedną ze starożytnych potraw.
Turniej obfitował w wymyślone specjalnie na tę okazję okrzyki, wiersze, które dopingowały konkurujące ze sobą klasy.
Jury w składzie p. Jolanta Michalak, p. Magdalena Michalak – Zielińska i p. Iwona Kasprzak zdecydowało się przyznać laur zwycięstwa klasie V c. Należy jednak podkreślić że cały turniej miał charakter zabawy i tak też został potraktowany zarówno przez uczniów jak i nauczycieli. Zwycięzcom gratulujemy!
Szczególne podziękowania dla pań zasiadających w jury a także dla wychowawców: p. Ewy Sosińskiej, p. Barbary Drzewieckiej i p. Beaty Maciaszek.

Anna Płóciennik
Edyta Kaczmarek-Krystkowiak

P1520891
P1520890
P1520899
5b_list_do_zeusa
5c
P1520902
5a_list_do_zeusa
5a_prezentacja_bogow
5b_prezentacja_bogow
5c_prezentacja_bogow
P1520895
P1520898
starozytna_potrawa
Vc_I_miejsce
5b_II_miejsce
5a_III_miejsce

Całkowita ilość zdjęć: 16 | Ostatnia aktualizacja: 01.04.11 18:44 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc