Wigilia w naszej szkole Slideshow

W świątecznej atmosferze 22 grudnia o godzinie 12.00 w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne całej społeczności szkolnej. Była to okazja do wspólnego przeżycia wydarzeń, które miały miejsce dwa tysiące lat temu. Przyjście na świat Zbawiciela przedstawili uczniowie klasy I a integracyjnej oraz teatr integracyjny „Władek” sięgając aż do historii początków stworzenia Świata, kiedy ludzie długo wyczekiwali na przyjście Chrystusa. Młodzi artyści zachwycili swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami i świąteczną scenografią.

W Spotkaniu Wigilijnym oprócz uczniów i pracowników szkoły uczestniczyli także zaproszeni goście: Wójt Gminy Krzysztof Zając, ksiądz proboszcz Andrzej Kaczmarek, ksiądz wikariusz Artur Kosierb oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po części artystycznej ksiądz Artur odczytał fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa. Następnie w atmosferze pełnej miłości i życzliwej radości nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości - łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń.

Nie obeszło się bez ciepłych słów Pana Dyrektora Szkoły, który życzył wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych Świąt, pomyślności i spełnienia marzeń. Uczniom zaś wspaniałych wyników w nauce, zdrowia oraz bogatych prezentów od Świętego Mikołaja.

M. Karska, A. Płoszaj, D. Zasada.

P1010969
P1010935
P1010982
P1010951
P1010993
P1010990

Całkowita ilość zdjęć: 6 | Ostatnia aktualizacja: 06.01.11 11:12 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc