II część Gminnego Przeglądu Przedstawień Jasełkowych - występ teatrów ze szkół dla publiczności lokalnej Slideshow

Dnia 15 stycznia Szkoła Podstawowa we Władysławowie była organizatorem II części Gminnego Przeglądu Przedstawień Jasełkowych. W tym dniu młodzi aktorzy zagrali dla mieszkańców Władysławowa i okolic 4 przedstawienia jasełkowe. Na scenie Domu Parafialnego w Russocicach występowały następujące zespoły:

- Zespół teatralny ze Szkoły Filialnej w Małoszynie, który przedstawił spektakl pod tytułem ,,Misterium Bożonarodzeniowe’’, a przygotowywał się do występu pod opieką pań: Marii Grabarczyk, Renaty Świątczak i Małgorzaty Chojeckiej.
- Zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie pod opieką instruktorską Pani Krystyny Gostyńskiej i Sławomiry Urzędowskiej. Spektakl w ich wykonaniu nosił tytuł ,,Narodziny Jezusa’’.
- Zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej w Chylinie, który przedstawił ,,Jasełka Tradycyjne’’. Uczniowie ćwiczyli pod opieką księdza Juliusza Granicznego i pań Grażyny Andrzejewskiej oraz Ilony Grzelak.
- Teatr ,,Władek’’ ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie. Zespół nie brał udziału we wcześniejszym konkursie. Wystąpił ,,gościnnie’’ i przedstawił jasełkę ,,Oczekiwanie na Jezusa’’. Opiekę nad zespołem sprawowały Małgorzata Chojecka i Małgorzata Karska.

Imprezę prowadziła Daria Wojdak. Na zakończenie podziękowała wszystkim obecnym za uwagę oraz złożyła gorące podziękowanie zespołom teatralnym ze szkoły w Chylinie, Małoszynie i Władysławowie. W imieniu całej społeczności szkolnej złożyła najlepsze życzenia noworoczne, dużo radości, zdrowia, uśmiechu na co dzień i marzeń – niech się spełniają.
Do zobaczenia za rok.

M. Karska,
A. Płoszaj,
D. Zasada

P1011364
P1011374
P1011380
P1011384
P1011376
P1011378

Całkowita ilość zdjęć: 6 | Ostatnia aktualizacja: 26.01.12 21:35 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc