Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się Slideshow

Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle, spokoju się spodziewać, czy też przejść, czy szukać jej, czy jej z oczu zejść.

Tę popularną piosenkę Jerzego Połomskiego usłyszeć mogli widzowie szkolnego przedstawienia z okazji Dnia Kobiet, właściwie powinniśmy rzec „usłyszeć mogły”, ponieważ zadedykowano ją wszystkim wspaniałym Paniom i Dziewczętom, ale nie tylko One śmiały się do rozpuku. Panom też zdarzyło się wybuchnąć śmiechem. Mało kto emocje trzymał na wodzy, bowiem atutem występu były przezabawne dialogi o przeróżnej tematyce, od diety cud po małżeńskie kłopoty, słowem dla każdego cos śmiesznego. A kto nie może wyobrazić sobie jak wyglądała będzie telewizja w technologii 3D, niech żałuję, że tego dnia nie zawitał w progi naszej podstawówki.

Po części artystycznej przedstawiciele Małego i Dużego Samorządu Uczniowskiego złożyli Paniom życzenia i wręczyli na ręce Pani Wicedyrektor bukiet kwiatów. Na koniec głos zabrał Pan Dyrektor, który również powinszował wszystkim – tym mały i dużym- Kobietom, życząc więcej powodów do uśmiechu niż trosk.

Nie sposób nie wspomnieć o znakomitych aktorach tj. uczennicach i uczniach klasy VIb, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i rozbawili publiczność do łez.

Uroczystość została przygotowana z inicjatywy Małego i Dużego Samorządu Uczniowskiego, nad przebiegiem której czuwały Panie: Elżbieta Kałużna, Magdalena Michalak-Zielińska, Sylwia Malesza – Gumienna.

1
2
3
4
5
6

Całkowita ilość zdjęć: 6 | Ostatnia aktualizacja: 12.03.12 19:16 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc