Kochać, jak to łatwo powiedzieć Slideshow

Jednak nie wszystkim to wyznanie przychodzi tak łatwo. Niektórzy preferują spotkania w cztery oczy i mile spędzają czas z ukochaną osobą, inni – ci bardziej nieśmiali- posyłają kartki walentynkowe, by jakoś wyznać, co leży im na sercu, jeszcze inni marudzą i narzekają, że takie święto nikomu nie jest potrzebne. Jakby na to nie patrzeć, z pewnością każdemu – bez względu na to czy należy do grona zwolenników, czy przeciwników walentynek- miło jest kiedy ktoś spojrzy na niego łaskawszym okiem, przyjaźnie się uśmiechnie. Miejmy nadzieję, że chociażby tego dnia wszyscy zarazimy się serdecznością wobec drugiej osoby i nikt nie będzie się dąsał ani smucił. Zgoda?

My tj. Samorząd Uczniowski postanowiliśmy potraktować temat nieco żartobliwie i przygotowaliśmy dla całej społeczności szkolnej walentynkowe przedstawienie, taką „Randkę w ciemno”. Śmiechów i chichów nie było końca, jeden kandydat bardziej komiczny od drugiego, jedna kandydatka piękniejsza od drugiej – a każde z nich chciało znaleźć drugą połowę. A może to jest recepta na miłość...po prostu potraktować ją z przymrużeniem oka. W końcu najważniejsze by umieć cieszyć się ze wszystkiego, prawda?

Po przedstawieniu odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu na Najsympatyczniejszego Chłopca i Najsympatyczniejszą Dziewczynę w naszej szkole, w kategorii klas I-III mianem tym mogli się poszczycić: Szymon Szczeciński i Aleksandra Sylwestrzak, natomiast czwarto-, piąto- i szóstoklasiści oddali swój głos na Adriannę Szczepańską i Bartosza Gabkę.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Magdalena Michalak-Zielińska
Sylwia Malesza - Gumienna

1
2
3
4

Całkowita ilość zdjęć: 4 | Ostatnia aktualizacja: 10.02.12 14:26 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc