I Ty miej dobre serce Slideshow

SKC włączyło się w organizowany corocznie, przez Panie ze Świetlicy naszej Szkoły "Kiermasz Bożonarodzeniowy ” .
W tym celu zajęliśmy się gromadzeniem ozdób Bożonarodzeniowych, które zostały wystawione w trwającym od 13.12.2011r. do 18.12.2011 r. kiermaszu szkolnym. Uzyskane w ten sposób środki finansowe zasiliły SKC. Częściowo zostały przeznaczone na zakup słodyczy do przygotowywanych paczek świątecznych.
Serdecznie dziękujemy Paniom ze Świetlicy Szkolnej za życzliwość, przyjęcie naszych ozdób Bożonarodzeniowych, podjęty trud rozliczenia.

SKC z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przeprowadziło zbiórkę słodyczy i artykułów żywnościowych jako c.d. akcji "I Ty miej dobre serce”. Akcja została przeprowadzona w dniach od 05.12.2011 r. do 20.12.2011 r.
Z zebranych produktów żywnościowych, zakupionych słodyczy z posiadanych środków SKC oraz przekazanych produktów żywnościowych przez Panią Pedagog i Pana Dyrektora, przygotowano 8 paczek świątecznych dla rodzin uczniów z naszej szkoły. Wybór uczniów, którzy otrzymali paczki świąteczne został uzgodniony z Panią Pedagog, Paniami Wychowawczyniami, Opiekunkami SKC .
Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję serdecznie dziękujemy.
Święta Bożego Narodzenia oraz kończący się rok kalendarzowy są zawsze szczególną okazją do złożenia życzeń, tak więc;

"Niech Boże Dziecię błogosławi nam we wszystkich sprawach, obdarza zdrowiem i mocą służenia drugim. Niech te Święta będą czasem umacniania miłości wzajemnej i otwierania drzwi naszych serc i domów dla Chrystusa i Jego Ewangelii. A Nowy Rok 2012 niech będzie pełen optymizmu i życzliwości każdego dnia”.

Członkowie SKC przygotowali również życzenia dla dwóch Pań nauczycielek przebywających w tym roku szkolnym na urlopach zdrowotnych, dwojga chorych, od dłuższego czasu, uczniów /koleżanki i kolegi/ z naszej szkoły oraz dla rodzin dzieci otrzymujących paczki żywnościowe.

Danuta Witkowska

kiermasz 001
kiermasz 002
kiermasz 005
kiermasz 006
kiermasz 007
kiermasz 008
kiermasz 010
kiermasz 011
kiermasz 012
kiermasz 013
kiermasz 014

Całkowita ilość zdjęć: 11 | Ostatnia aktualizacja: 22.12.11 19:36 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc