Zimowisko w górach

 

Nasz Klub był organizatorem zimowiska w dniach 15-01-07 do 21-01-07 w Świeradowie Zdroju. Atrakcyjny wypoczynek w czasie ferii zorganizowano dla 15-tu zaangażowanych członków UKS-u. W programie zimowiska uwzględniono chodzenie po Górach Izerskich i Karkonoszach, zajęcia na kręgielni, pływanie w basenie, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc w tym zamków: w Bolkowie i zamku Czocha.
Celem zimowiska oprócz zapewnienia wypoczynku było również wykorzystanie walorów uzdrowiskowych Świeradowa Zdroju. Uczestnicy mieli możliwość korzystania z zabiegów leczniczych takich jak: inhalacje, kąpiele jonizujące i masaże. W trakcie pobytu w grocie solnej wzbogacili swoje młode organizmy w jod pochodzący z nad Morza Czarnego.
Bogaty program w którym uwzględniono także poprawę stanu zdrowotnego dzieci możliwy był do zrealizowania dzięki hojności firmy "ADROS" z Dobrzycy i "NEAR" z Władysławowa. Zadowoleni członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego z pobytu w Świeradowie Zdrój ubolewali, że zimowisko tak szybko dobiegło końca.

 
 
zimowisko11
zimowisko12
zimowisko13
zimowisko14
zimowisko16
zimowisko17
zimowisko18
zimowisko3
zimowisko6
zimowisko7
zimowisko9

This album has 11 photos in total.
Album was created 21.08.08 09:31.

Generated by JAlbum 7.4   Design inspired by Exhibit Engine