Ósmoklasiści pożegnali szkolne mury


26 czerwca pożegnali się ze swoja szkołą ósmoklasiści. Z uwagi na obostrzone warunki sanitarne pożegnanie przybrało nieco inną formę niż ta tradycyjna. Mimo to był to czas podsumowań, refleksji, ale i nadziei na przyszłość. Uczniowie przygotowali krótką akademię okolicznościową dotyczącą ich przemyśleń, a także planów związanych z edukacją. Ósmoklasiści przyjęli też gratulację od pani wójt Elżbiety Klanowskiej, pani dyrektor Urszuli Maciejewskiej i pani przewodniczącej Prezydium Rady Rodziców – Joanny Walczak.

Uczniowie, którzy sumiennie pracowali przez całą swą dotychczasową edukację, zostali nagrodzeni. . Spośród uczniów wybrano też Absolwenta Roku, którym został Mikołaj Wysocki. Uczeń przez cały cykl nauczania w szkole podstawowej osiągał najwyższe wyniki w nauczaniu, ale też osiągał wysokie miejsca w różnorodnych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. W tak szerokim gronie uczniów nie zabrakło też społeczników, którzy pracowali na rzecz szkoły i lokalnej społeczności.

26 czerwca coś się skończyło, ale też coś się rozpoczęło. Ten rok to zasłużone przejście na emeryturę dla pani Anny Kowalczyk i pana Dariusza Kowalczyka, a także pożegnanie ks. Adama Grabowskiego. Jak zwykle w takich momentach jest czas na łzy, gratulacje, jest po prostu czas na wzruszenie. Życzymy władysławowskim absolwentom tylko pogodnych dni obfitych w sukcesy.

Dziękujemy Kuźnia Kadru za piękne zdjęcia.Copyright © 2019 Edyta Kaczmarek-Krystkowiak