Oddział przedszkolny
Koła zainteresowań
Konkursy szkolne
Archiwum

Nauczyciele

  • Małgorzata Chojecka - religia;
  • Anna Darul - język angielski;
  • Barbara Drzewiecka -edukacja wczesnoszkolna;
  • Mariola Flis - matematyka, informatyka;
  • Maria Grabarczyk - edukacja wczesnoszkolna;
  • Grzegorz Grzelak - wychowanie fizyczne;
  • Katarzyna Grzelak - nauczyciel wspomagający;
  • Małgorzata Grzymska - matematyka, informatyka;
  • Mirosława Hilczer - plastyka;
  • Anna Jońska-Choinka - chemia, wychowanie do życia w rodzinie;
  • Edyta Kaczmarek-Krystkowiak - matematyka, informatyka;
  • Elżbieta Kałużna -edukacja wczesnoszkolna;
  • Aneta Kaźmierczak - język angielski;
  • Małgorzata Karska - logopeda;
  • Teresa Kozłowska - biologia;
  • Iwona Kasprzak - edukacja wczesnoszkolna;
  • Alicja Kaszyńska - pedagog;
  • Wiesław Kulig - historia;
  • Marzanna Kulig - religia,
  • Aleksandra Kujawa - wychowawca świetlicy;
  • Katarzyna Knebel - język angielski;
  • Aleksandra Lubik - biblioteka;
  • Beata Maciaszek - matematyka; informatyka;
  • Jolanta Michalak - język polski;
  • Magdalena Michalak-Zielińska - język polski;
  • Agnieszka Majda - wychowanie fizyczne;
  • Beata Modrzejewska - wicedyrektor, matematyka;
  • Ewa Nowak - język polski;
  • Aldona Początek - wychowanie fizyczne;
  • Agnieszka Płoszaj - edukacja wczesnoszkolna;
  • Anna Płóciennik - historia, język polski;
  • Anna Pietrzak - edukacja wczesnoszkolna;
  • Monika Poturała - nauczyciel wspomagający;
  • Arleta Rajczyk - edukacja wczesnoszkolna;
  • Małgorzata Skompska - przyroda, chemia, matematyka;
  • Karolina Sobierajska - język angielski;
  • Ewa Sosińska - edukacja wczesnoszkolna
  • Ewa Szczecińska - edukacja wczesnoszkolna;
  • Iwona Szymczak - wychowawca świetlicy;
  • Mirosława Szrama - przyroda, geografia;
  • Renata Świątczak - świetlica;
  • Małgorzata Suchanek - pedagog;
  • Sławomira Urzędowska - edukacja wczesnoszkolna;
  • Ewa Witaszczyk - muzyka;
  • Magdalena Wysocka - dyrektor, język polski;
  • Urszula Wysocka - język polski, historia;
  • Bartłomiej Wiśniewski - wychowanie fizyczne;
  • Maria Zając - fizyka, informatyka;
  • Martyna Zając-Andrzejewska - technika, informatyka;
  • Dorota Zasada - wychowanie fizyczne;
Copyright © 2019 Edyta Kaczmarek-Krystkowiak